אין דילמה:

דם טבורי של התינוק
שלכם מציל ומרפא חיים!

החודש יצאה מהבנק שלנו המנה ה-13 לטיפול,
מנות נוספות צפויות לצאת בקרוב

מצטרפים לטבורית ומקבלים שובר בשווי 1,500 ₪*למימוש לבחירתך:

קופות חולים מחזירות עד 2,000 ₪ מעלות שימור הדם הטבורי**

בלעדי בטבורית taburitלמבוטחות מאוחדת שיא - שימור בעלות של 2,659 ₪ בלבד**
בנק דם טבורי שיבא
לקבלת מידע והצטרפות, חייגו 03-3760266 או מלאו פרטים:
נא להזין שם מלא

נא לבחור קידומת

נא להזין מספר טלפון בן 7 ספרות

נא לבחור תאריך לידה צפוי או לרשום בפורמט dd/mm/yyy

כדי שנוכל להיערך בהתאם

נא למלא כתובת מייל תקינה

אל דאגה, כל המידע יישמר אצלנו בדיסקרטיות ולעולם לא יועבר לשום גורם

למה כולם מדברים על דם טבורי?

תוך שתי דקות גם אתם תדעו! צפו:

שימור דם טבורי בבנק דם טבורי פרטי

שימור דם טבורי בטבורית, בנק הדם הטבורי המוביל בישראל. אנחנו מציעים שימור דם טבורי בתנאים הטובים ביותר, וכבר יצאו מבנק הדם הטבורי שלנו 13 מנות לטיפול.

אף אחד לא שומר כמו תל-השומר!

בנק דם טבורי משפחתי שלנו נמצא בבעלות מלאה של מרכז רפואי ממשלתי, שיבא תל-השומר, וממוקם בשטחו. תל-השומר הוא בית החולים הטוב ביותר בארץ ו-1 מעשרת הטובים ביותר בעולם, כפי שקבע לאחרונה שבועון ניוזוויק.

מה זה דם טבורי ולמה חשוב לשמור אותו?

דם שנשאר בחבל הטבור ובשליה בסוף הלידה עשיר בתאי אב צעירים ואיכותיים. תאי אב וסוגים אחרים של תאים הייחודיים לדם הטבורי יכולים לשמש לטיפול רפואי בתינוק, אחיו והוריו בהווה ובעתיד. פעולה של שימור דם טבורי נועדה לאחסן אותו בהקפאה עמוקה לשנים רבות באמצעות בנק דם טבורי ייעודי.

שימושים רפואיים של דם טבורי

דם טבורי משמש מזה כ-30 שנה כתחליף של מח עצם ב-80 מחלות קשות: מחלות ממאירות של מערכת הדם, מחלות אוטואימוניות ותסמונות גנטיות. פריצות הדרך של השנים האחרונות נעשו בתחום של אוטיזם ושיתוק מוחין. היום אפשר לטפל בלקויות אלה ואחרות באמצעות דם טבורי עצמי או של אח/ות.

אנחנו מעוניינים בשימור דם טבורי, מה צריך לעשות?

אם אתם מתעניינים בשימור דם טבורי למשפחה, מלאו פרטים בדף זה ונהיה אתכם בקשר בהקדם האפשרי. בשיחה עם הנציג הביולוגי תקבלו מידע על שימושים רפואיים בדם הטבורי, עלות שימור דם טבורי, החזרים מקופות חולים ופוליסות בריאות פרטיות, מבצעים מיוחדים ועוד. גם אם לא קיבלתם החלטה על שימור דם טבורי בזמן ההיריון והגעתם לבית חולים ללא ערכה שלנו, עדיין לא מאוחר מדי! תוכלו ליצור אתנו קשר במספר 1700500117 24 שעות ביממה ולבקש לקבל ערכת שימור דם טבורי בבית חולים בו אתם נמצאים.