הדפסה

היום אחריות הורית מתחילה כבר בלידה. רק בלידה תוכלו לאסוף ולשמור את הדם הטבורי של תינוקכם ולהעניק לו ולכל המשפחה כרטיס כניסה לעולם הרפואה המותאמת אישית.
טבורית מציעה ללקוחותיה מגוון מסלולי תשלום, לרבות אפשרות לפריסת תשלומים רחבה, הנחה על תשלום במזומן, הנחה מיוחדת ללקוחות חוזרים ועוד.
בנוסף, אנחנו ממליצים לבדוק האם מגיע לכם סבסוד או החזר מקופת החולים שלכם או מפוליסת ביטוח בריאות פרטית שברשותכם.

 

עלות דם טבורי ומשך תקופת השימור


משך תקופת השימור בטבורית היא 20 שנה. הצעת המחיר שתקבלו ממומחית הדם הטבורי שלנו תלויה במספר גורמים: מספר עוברים; קופ"ח בה חברה היולדת, סוג הביטוח וותק; האם יש פוליסת ביטוח בריאות פרטית; סוג הכיסוי הביטוחי שאתם מעדיפים; אופן התשלום ועד.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית ל-20 שנות שימור חייגו 1-700-500-117 או פנו אלינו באמצעות האינטרנט >>

 

סבסוד והחזרים בשימור דם טבורי


קופות חולים וביטוחי בריאות פרטיים מכירים בחשיבות שימור הדם הטבורי למשפחה ומעניקים סבסוד והחזרים. חשוב שתבדקו אילו החזרים מגיעים לכם! טיפ: אם שני בני הזוג מבוטחים בפוליסת ביטוח בריאות פרטית, בדקו מול חברת הביטוח האם שניכם תוכלו לקבל החזר.

מה אם איסוף דם טבורי לא יצא לפועל?


לפעמים קורה שדם טבורי לא נאסף מסיבה רפואית, או שמנת דם טבורי שנאספה לא תקינה למשמורת לפי סטנדרטים בינלאומיים.
במקרים אלה כספכם יוחזר עד השקל האחרון, כולל דמי רישום.

ממה מורכבת עלות דם טבורי?


אתם בהריון ולקראת לידה ומתלבטים כמו זוגות רבים אחרים בנושא שימור דם טבורי, כשהמחשבה "כמה כבר יכול לעלות להקפיא מנת דם טבורי?" וודאי חלפה בראשכם. כמו בתחומים רבים אחרים, בפועל הדברים הם הרבה יותר מורכבים ומתברר כי גם במקרה הזה, עלויות שרואים מכאן אינן העלויות שרואים משם...
בואו נבחן ממה מורכבת עלות דם טבורי, לפי סדר כרונולוגי של ביצוע שירות האיסוף והשימור עבור היולדת ומשפחתה: