לקוחות יקרים, תוקף ההטבה פג, אתכם הסליחה

5% הנחה ליעוץ הנקה אחרי הלידה


לילך שי היא יועצת הנקה מוסמכת IBCLC ואחות מוסמכת באופן פרטי ובבי"ח ליס, בעלת ניסיון רב שנים בייעוץ הנקה לנשים. חברת העמותה הישראלית ליועצות הנקה. מקיימת מפגשי הכנה להנקה בהריון וייעוץ הנקה לאחר לידה באוירה רגועה ותומכת.
הכנה להנקה מומלצת כבר בהריון, בדומה להכנה ללידה. פגישות הכנה להנקה בהריון מאוד מומלצות ועשויות למנוע בעיות בהנקה אחרי הלידה.
לילך שי נפגשת עם לקוחותיה בביתן ומכינה אותן להנקה כבר בהריון, באווירה תומכת ונינוחה. ניתן, כמובן, לקבל ייעוץ הנקה אחרי הלידה.

לקבלת פרטים נוספים ומידע על מפגשי הנקה, חייגו ללילך שי: 050-5765597, דוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
אתר אינטרנט של לילך שי

visitcard_lilach_shay_420ט.ל.ח. אין כפל הטבות, מתנות, מבצעים והנחות
במסגרת הבנות עסקיות בין טבורית לצדדים שלישיים, פועלת טבורית על מנת להשיג ללקוחותיה, כל העת, הטבות, הנחות ומבצעים מול צדדים שלישיים. השימוש בהטבות / קופונים / מימוש מבצעים ו / או כל דרך אחרת שתוצג באתר, הינם לפי שיקול דעת המשתמשת בלבד ועל אחריותה, "טבורית" אינה אחראית לטיב העסקה, המוצר או השירות שיינתנו על ידי צדדים שלישיים,, אינה צד לעסקה בין לקוחותיה לבין צדדים שלישיים כאמור, ואינה אחראית לאיכות, סוג או כל מצג אחר של המוצרים באתר או באתרים של צדדים שלישיים.
כמו כן, רשאית טבורית לשנות את היקף ההטבות הניתנות לחברי המועדון ואת השווי שלהן, לקבוע כי הטבה ניתנת למימוש עד גמר המלאי, לקצוב את התקופה בה ניתן לממש את ההטבה ולבטל הטבה בעסק זה או אחר – בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
mircas clal-briut tarya cord blood   logotaburitlogo-taburiton