concept-pic-woman-baby

בתחום הדם הטבורי יש כל כך הרבה מידע שלפעמים אפשר ללכת בתוכו לאיבוד בקלות. מטרת דף זה היא לעשות לכם סדר. קבלו 10 סיבות מרכזיות לחשיבות שימור דם טבורי בלידה בטבורית, בנק דם טבורי משפחתי של שיבא תל-השומר.


10taburiyot1

דם טבורי מציל ומרפא חיים

דם טבורי הוא דם שנשאר בחבל הטבור ובשליה בסיום הלידה. מזה עשרות שנים משתמשים הרופאים בתאי גזע מהדם הטבורי לטיפול בחולים הזקוקים להשתלת מח עצם. עשרות אלפי מבוגרים וילדים בארץ ובעולם חלו במחלות קשות ועברו השתלת תאי גזע מדם טבורי שבמקרים רבים הצילה את חייהם. חשוב לדעת: לא מדובר בטיפולים ניסיוניים, אלא בטיפולים מוכחים הנעשים בבתי חולים באופן שוטף.
 

10taburiyot2

תקווה חדשה : אוטיזם, שיתוק מוחין (CP) ולקויות נוספות

השימוש המוכר בדם הטבורי הוא במחלות בהן יש פגיעה במח העצם, אך פריצות דרך של השנים האחרונות מתמקדות דווקא בלקויות נוירולוגיות שאין להן מענה אחר ברפואה: אוטיזם והרצף האוטיסטי, שיתוק מוחין (CP), סכרת נעורים ועוד.
מאות טיפולים בילדים חולים כבר בוצעו במסגרת ניסויים קליניים. בעקבות הצלחת המחקרים ובעודם ממשיכים, בשנת 2017 ניתן אישור FDA לטיפול באמצעות דם טבורי עצמי או של אח/ות בילדים עם אוטיזם, CP ומספר לקויות נוספות8.


10taburiyot3

הזדמנות של פעם בלידה

אם לא ייאסף בסיום הלידה, ייזרק הדם הטבורי לפח וכך תאבדו משאב יקר שאפשר להשיג רק בהזדמנות זו. אנחנו בטבורית נדאג לאסוף ולשמור את הדם הטבורי של תינוקכם, כדי שיהיה זמין לו ולמשפחה בכל רגע.


10taburiyot4

קל, פשוט ובטוח

המיילדת אוספת את הדם הטבורי בסיום הלידה, כשהתינוק כבר בחוץ אך השליה נמצאת עדיין ברחם. זה תהליך בלתי מורגש ובטוח לחלוטין שנמשך דקות ספורות. טבורית אוספת דם טבורי 24/7 בכל בתי החולים בארץ.10taburiyot5

ביטחון זמין לתינוק ולמשפחה

מנת תאי גזע טבוריים שנשמרת בבנק פרטי זמינה לשימוש מיידי. למה זה חשוב? כי כשצריכים השתלה, אין זמן לבזבז ואין זמן להצטער.


10taburiyot6

איכות המנה

איכות המנה זאת איכות ההגנה שתקבלו. מנת הדם הטבורי של התינוק שלכם תישמר בבנק הדם הטבורי של שיבא תל-השומר, הבנק היחיד בארץ שלא מסתפק בעמידה בחוק הדם הטבורי, אלא עומד גם בתקנים בינלאומיים מחמירים לשימור דם טבורי. בדיקות רבות שאנחנו מבצעים לדם הטבורי ולדם האימא שנלקח ביום הלידה מבטיחות גם הן את האיכות הגבוהה של המנה, ולראיה יצאו מנות מהבנק שלנו לטיפולים בארץ ובחו"ל.10taburiyot7

יציבות וביטחון

מנת הדם הטבורי שייכת לכם ההורים, ואילו הבנק נמצא בבעלות מלאה של המרכז הרפואי הממשלתי שיבא תל-השומר. הבעלות הממשלתית מעניקה לכם ביטחון מלא בכך שהבנק יהיה יציב לאורך שנים רבות.


10taburiyot8

שקט נפשי בזכות פוליסת ביטוח לכל תינוק

אנחנו עושים שורת בדיקות ארוכה לדם הטבורי ולדם היולדת במטרה להבטיח את איכות המנה. מנות מהבנק בשיבא תל-השומר הושתלו בהצלחה בארץ ובחו"ל, דבר המעיד על איכותן הגבוהה.


10taburiyot9

הרבה יותר מבנק

טבורית היא לא רק בנק. אנחנו מובילים את תחום הדם הטבורי בישראל, נמצאים בקשר רציף עם מומחים מהשורה הראשונה בעולם ובשעת הצורך דואגים להפעיל את כל היכולות והקשרים שלנו לטובת טיפול מקצועי ומהיר בלקוחותינו.


10taburiyot10

לא שמרת - לא שילמת!

אנחנו מבטיחים : אם שימור דם טבורי לא יצא לפועל מסיבה רפואית, לא תחויבו עליו וכל הכסף ששילמתם עד כה יוחזר לכם עד לשקל האחרון.


למידע רפואי על השירות, החזרים מקופות חולים, ביטוחים פרטיים ועוד חייגו 1-700-500-117 או מלאו פרטים >>.
שיחת טלפון אחת - ושליח עם ערכה לאיסוף דם טבורי נמצא בדרכו אליכם!

שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
clal-briut tarya cord blood   logotaburitlogo-taburiton