תינוקת אחרי חיתוך חבל טבור
כולנו שמענו על המקרים בהם קיים טיפול חדשני בחו"ל שיכול לסייע לילד שחולה במחלה קשה, אך עלותו הגבוהה מאלצת את המשפחה לפנות לגיוס תרומות ולקוות לטוב. גם טיפולים באמצעות דם טבורי שנשמר בלידה יכולים ליפול בקטגוריה זו, אך אל דאגה: עם פוליסת ביטוח תאי גזע של טבורית אתם פטורים מלחשוב מחשבות מטרידות שכאלה.

חשיבות של ביטוח דם טבורי למשפחה שלכם


החלטה על שימור דם טבורי בלידה היא צעד חשוב בהגנה על בריאות המשפחה בהווה ובעתיד, אבל יש מצבים בהם זה לא מספיק. כאשר עולה הצורך להפשיר את המנה עבור טיפול, לעתים זה אומר שיש במשפחה ילד חולה מאוד ועוברים על כולם ימים קשים. האשפוז, הטיפולים, חוות הדעת הרפואיות, הפסד שעות עבודה ולעתים התפטרות לצורך הטיפול בילד, אפילו חניה בבית החולים - כל אלה מכבידים מאוד על התקציב המשפחתי.
בעיה כספית ברגע קשה ממילא היא חוויה לא נעימה ובהחלט מיותרת. מצב זה עמד לנגד עיניו של אמנון פלץ, מנכ"ל טבורית, כשהגה לראשונה את רעיון הפוליסה המתלווה לשמירת דם טבורי בשנת 2004 והוציא אותו אל הפועל בשיתוף כלל בריאות. מאז בנקי דם טבורי רבים ברחבי העולם אימצו את הרעיון שלו, והפוליסה של טבורית משווקת בימים אלה ע"י בורסת הביטוח הגדולה באולם Lloyds באנגליה, ספרד ומדינות נוספות.

מה נותן סל בריאות ולמה זה לא מספיק?


חוק ביטוח בריאות ממלכתי מכסה השתלת תאי גזע במחלות ספורות, אך כידוע הוא מלא חורים כמסננת. לדוגמה, החוק לא מזכיר את הנושא של איתור שתל מתאים שיכול להיות יקר מאוד בפני עצמו. בעיה זו קיימת גם בביטוחי השתלות של חברות הביטוח. בנוסף, כולנו יודעים: המדע מקדים את החקיקה. אינספור טיפולים חדשניים לבעיות בריאותיות שונות שפותחו בשנים האחרונות לא נכנסו לסל ולא בטוח שייכנסו בעתיד. פוליסה של טבורית נועדה לתת מענה לכל המצבים האלה.

סיפורה של עמית קדוש: איך הביטוח עזר להציל את חייה?


רבים זוכרים את סיפורה של עמית קדוש, ילדה שחלתה בלוקמיה בגיל 6 והוציאה מדינה שלמה למבצע גיוס תורמי מח עצם הגדול אי פעם. התורם המיוחל לא נמצא, ועמית ניצלה בזכות השתלת דם טבורי ממנה שנמצאה עבורה בארה"ב. הטיפול נמשך כשנה וחצי ועלותו חצתה את קו חצי מיליון הדולר. יובל, אבא של עמית, משתף: ללא פוליסת ביטוח, לא הייתה אפשרות להציל את בתו. לצפייה בכתבה בנושא הקליקו כאן >> (מ-42:14).
שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
clal-briut tarya cord blood   logotaburitlogo-taburiton