לבורנטית מטפלת בדם טבורי

טבורית מובילה את תחום שימור הדם הטבורי בישראל ויוזמת מחקרים חדשניים בשיתוף עם שיבא תל-השומר. כשהדם הטבורי של התינוק שלכם מוקפא בבנק שלנו, אנחנו לא נפרדים. תקוותנו היא שהקשר היחיד בינינו מעתה ואילך יהיה בחידושים ועדכונים שנשלח לכם מדי פעם במייל או בהריון הבא שלכם, אבל אם חלילה תזדקקו למנת הדם הטבור של הילד שלכם לצורך טיפול - נהיה כאן עבורכם, לאורך כל הדרך. 

אתם נהנים מהמוניטין הבינלאומי של טבורית

 

בכירי טבורית משתתפים מזה שנים רבות בכנסים מקצועיים בתחום תאי הגזע והדם הטבורי בחו"ל, לעתים קרובות על תקן מרצים. עם הזמן פיתחנו קשרי עבודה עם מומחים שמובילים את תחום הדם הטבורי בעולם – לדוגמה, עם ד"ר ג'ואן קורצברג, חלוצת השתלות דם טבורי ומי שאחראית על פריצות הדרך האחרונות בתחום של אוטיזם ו- CP. ד"ר קורצברג אף כיבדה אותנו בהצטרפות לוועדה המדעית של החברה. היא ביקרה בארץ פעמיים בהזמנתנו וקיימה מפגשים עם הורים לילדים עם אוטיזם, CP ולקויות נוספות. במפגשים אלה ההורים עודכנו לגבי האופציות הטיפוליות הקיימות היום וקיבלו מענה לשאלות פרטניות. לצפייה במפגש הורים עם ד"ר קורצברג הקליקו כאן >>

משפחות טבורית שנמצאות בתהליך של הוצאת מנה מהבנק לצורך טיפול מקבלות מאתנו תמיכה וסיוע בכל הקשור לאיתור מוסד רפואי רלוונטי, איסוף מסמכים רפואיים, מענה על שאלות ועוד. 

צפו: ירדן בריהון, ביולוגית ומנהלת תחום מקצועי בטבורית, וסיגל אוחיון בורשטיין, לקוחה שלנו שבתה סובלת מאוטיזם, מתראיינות בתכנית הבוקר "פאולה וליאון":
משימור לטיפול: ניסויים קליניים בשותפות עם תל-השומר

 

לאחרונה התחיל במחלקה הנוירולוגית של בי"ח ספרא לילדים בתל-השומר ניסוי קליני ראשון מסוגו בארץ. הניסוי מתקיים בהובלתו של ד"ר עומר בר-יוסף, נוירולוג ילדים בכיר, ובמסגרתו יטופלו תינוקות עם מומי לב מולדים באמצעות עירוי דם טבורי עצמי. תינוקות אלה מאובחנים עוד בזמן ההיריון ועוברים ניתוח לב פתוח בשבועות הראשונים לחייהם. עירוי של דם טבורי עצמי סמוך לניתוח נועד למנוע או להפחית את הנזק המוחי שמהווה סיבוך נפוץ אצל תינוקות אלה. בניסוי צפויים להשתתף 60 תינוקות.
למידע על הניסוי הקליני באתר ClinicalTrials הקליקו כאן >>
ניסויים קליניים נוספים צפויים להתחיל בקרוב.

שמרתם דם טבורי בטבורית ואתם מתעניינים לגבי טיפול? צרו קשר עם סיגלית בטלפון 1-700-500-117 (שלוחה 1) בין השעות 9:00-16:00 ותקבלו סיוע ומענה לכל השאלות שלכם.


שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
clal-briut tarya cord blood   logotaburitlogo-taburiton