מחלות המטופלות באמצעות דם טבורי

 
ראש המחלקה למיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי ברזילי באשקלון
 
 
 פרופ' ענתבי ממלא שורה של תפקידים ציבוריים. פירסם עד כה 69 מאמרים בעיתונות הרפואית בארץ ובעולם וזכה לאותות הוקרה והצטיינות רבים. 
 
פרופ' אייל ענתבי סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים והתמחה בביה"ח הדסה בהר הצופים, שם כיהן אח"כ כרופא בכיר במחלקה למיילדות וגינקולוגיה. בשנים 1996-1998 שימש כחבר עמית במחלקה למיילדות וגינקולוגיה באוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, ארה"ב, בה השתלם ברפואת האם והעובר. מאז שנת 2004 הוא עומד בראש המחלקה למיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי ברזילי באשקלון ומשמש כמנהל מרכז בריאות האישה של הדסה וקופ"ח כללית במודיעין. 
 

פרופ' ענתבי ממלא שורה של תפקידים ציבוריים ובהם מזכיר הועד של החברה הישראלית לאולטרסאונד בגינקולוגיה ומיילדות, חבר הוועד הדרומי של האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, חבר ועד החברה הישראלית לרפואת האם והעובר וחבר ועדת הלסינקי במרכז הרפואי ברזילי באשקלון. כמו כן, הוא חבר בועדה הבין-אוניברסיטאית לבחינות לסטודנטים לרפואה ובועדה לסוכרת הריון של ההסתדרות הרפואית בישראל.

 

פרופ' ענתבי הוא חבר ההסתדרות הרפואית בישראל, ארגון רופאי המדינה בישראל, האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, האיגוד הישראלי לאולטרסאונד והחברה הישראלית לרפואת האם והעובר. פרופ' ענתבי פירסם עד כה 69 מאמרים בעיתונות הרפואית בארץ ובעולם וזכה לאותות הוקרה והצטיינות רבים.
 


שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
clal-briut tarya cord blood   logotaburitlogo-taburiton