שימור דם טבורי הוא הצעד הראשון שאתם עושים כהורים כדי להגן על בריאות תינוקכם ומשפחתכם – לכן חשוב שתבחרו רק בטובים ביותר! הנה שש עובדות על טבורית שיסייעו לכם בקבלת ההחלטה:

פיקוח משרד הבריאות
- טבורית קיבלה היתר פעילות ממשרד הבריאות ועומדת בכל דרישות חוק הדם הטבורי.

להיתר הפעלה של משרד הבריאות הקליקו כאן»

הסמכה ופיקוח ע"י ארגונים בינלאומיים - בנק הדם הטבורי של שיבא תל-השומר הוסמך ע"י ארגונים בינלאומיים בתחום הדם הטבורי: NMDP, FACT-NetCord, AABB ועוד. הבנק עובר ביקורות שנתיות של ארגונים אלה.
למידע על אישורים והסמכות הקליקו כאן»

מנה באיכות הגבוהה ביותר - בהתאם לדרישות התקנים הנ"ל ובמטרה להבטיח את איכות המנה, אנחנו עושים שורת בדיקות ארוכה לדם הטבורי ולדם היולדת (שמוקפא יחד עם הדם הטבורי). מנות מהבנק בשיבא תל-השומר הושתלו בהצלחה בארץ ובחו"ל, דבר המעיד על איכותן הגבוהה.
למידע נוסף על בדיקות הקליקו כאן»

בנק פרטי בבעלות ממשלתית - מנת הדם הטבורי שייכת לכם ההורים, והבנק נמצא בבעלות מלאה של המרכז הרפואי הממשלתי שיבא תל-השומר וממוקם בשטחו. הבעלות הממשלתית מעניקה לכם ביטחון מלא ביציבות הבנק לאורך שנים רבות.

כל מנה מבוטחת - אנחנו מאחלים שלעולם לא תזדקקו למנה ששמרתם, אבל אם חלילה יעלה צורך כזה, הדבר ילווה בהוצאות רבות. דאגנו לבטח כל מנת דם טבורי בבנק שלנו בפוליסת ביטוח תאי גזע יחידה מסוגה בעולם המעניקה כיסוי רחב לכל טיפול קיים ועתידי באמצעות תאי גזע.
סיוע למשפחות של ילדים חולים - סייענו בעבר ונסייע בעתיד למשפחות של ילדים חולים שהדם הטבורי של ילדיהן נשמר בטבורית להגיע לטיפולים במוסדות רפואיים מובילים בעולם.
למידע על פוליסת ביטוח של טבורית הקליקו כאן»


שותפים עסקים   מקבוצת טבורית
mircas clal-briut tarya cord blood   logotaburitlogo-taburiton